Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:30 | EFC '58 JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-4 | ||
09:45 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Unicum JO9-5 | Afgelast | |
08:45 | DVS'33 Ermelo JO9-5 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | FC Horst JO9-2 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-8 | Sparta Nijkerk JO9-5 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Batavia '90 JO8-2 | Afgelast | |
08:30 | SDC Putten JO8-3 | VVOG Harderwijk JO8-2 | Afgelast | |
08:45 | Nunspeet JO8-3 | VVOG Harderwijk JO8-3 | ||
09:30 | EFC '58 JO8-1JM | VVOG Harderwijk JO8-4JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-5 | Zwart Wit '63 JO8-2 | Afgelast | |
09:00 | Hulshorst JO8-3 | VVOG Harderwijk JO8-6 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:00 | VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+3 | 5 - 0 | |
20:30 | Unicum 35+2 | VVOG Harderwijk 35+1 | 0 - 4 | |
21:00 | Batavia '90 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | 0 - 4 | |
20:00 | Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 1 - 1 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+2 | Hierden 35+2 | ||
20:30 | VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+6 | ||
21:00 | Batavia '90 35+5 | VVOG Harderwijk 35+2 | 2 - 0 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 35+3 | Zeewolde 35+2 | 1 - 0 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+3 | NSC Nijkerk 35+1 | 1 - 0 | |
20:30 | Veensche Boys 35+2 | VVOG Harderwijk 35+3 | 0 - 2 | |
19:30 | Zwart Wit '63 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 0 - 5 | |
21:00 | Lelystad '67 35+3 | VVOG Harderwijk 35+4 | 0 - 0 | |
21:30 | VVOG Harderwijk 35+4 | Hierden 35+1 | 2 - 4 | |
20:00 | VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 0 - 1 | |
21:30 | Hierden 35+3 | VVOG Harderwijk 35+5 | 10 - 0 | |
20:00 | Elspeet 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 3 - 1 | |
20:30 | VVOG Harderwijk 35+5 | Prins Bernhard 35+1 | 1 - 3 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 35+5 | Nunspeet 35+4 | 0 - 2 | |
20:30 | 't Harde 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 0 - 0 | |
19:30 | VVOG Harderwijk 45+1 | Sparta Nijkerk 45+1 | 0 - 1 | |
21:00 | VVOG Harderwijk 45+1 | OWIOS 45+1 | 0 - 3 | |
20:00 | Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 0 - 3 | |
20:00 | Hierden VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 0 - 2 | |
20:30 | VVOG Harderwijk VR30+1 | Vierhouten '82 VR30+1 | 5 - 0 | |
19:30 | VVOG Harderwijk VR30+1 | VSCO '61 VR30+1 | 4 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
11:00 | Activia 2 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 3 - 3 | |
09:30 | Victoria Boys 4 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 3 - 4 | |
10:30 | SC Klarenbeek 4 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 2 - 3 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
15:00 | VVOG Harderwijk 1 | Quick '20 | 2 - 1 | |
12:00 | Veensche Boys 2 | VVOG Harderwijk 2 | 3 - 3 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 3 | Zeewolde 3 | 3 - 0 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 4 | SDC Putten 5 | 0 - 2 | |
13:00 | Lelystad '67 4 | VVOG Harderwijk 5 | 0 - 3 | |
12:30 | VVOG Harderwijk 6 | SDV Barneveld 10 | 3 - 4 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 7 | Rood-Wit '58 4 |